ye-logo.v1.2

Три місяці арешту за розбиті вікна: Полонський суд призначив покарання хулігану

Кримінал 478
Обвинувачений розбив дерев'яною палкою сім скляних шибок
Обвинувачений розбив дерев'яною палкою сім скляних шибок. Фото: ілюстративне pixabay.com

Своїми діями чоловік завдав старостинському округу майже тисячу гривень збитків.

Днями Полонський районний суд визнав винним місцевого жителя у хуліганстві. Чоловік розбив вікна адміністративної будівлі старостинського округу. За це йому призначили кілька місяців арешту. Про це свідчить вирок суду від 22 квітня.

Згідно з його текстом, подія сталася близько 25 березня у селі Воробіївка, яке входить до складу Полонської міської громади. Обвинувачений підійшов до старости округу та працівника благоустрою, які прибирали поблизу адмінбудівлі.

«З надуманих мотивів чоловік виріши з’ясувати з ними стосунки. Зокрема, почав висловлюватися до них нецензурною лайкою та погрожувати, що пошкодить майно адміністративної будівлі», — зазначено у вироку.

Однак зловмисник не лише обмежився словесними погрозами. Невдовзі він взяв дерев’яну палицю, якою розбив сім скляних шибок вікон адмінбудівлі Воробіївському старостинського округу. Через це довелося припинити її роботу. Крім того, чоловік завдав старостинському округу 964 гривні 66 копійок.

Тому його звинуватили у вчиненні правопорушення відповідно до частини 1 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Під час розгляду справи обвинувачений визнав свою провину.

Таким чином Полонський районний суд призначив йому три місяці арешту.

Читайте також: На Хмельниччині засудили торговця наркотичними таблетками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую