ye-logo.v1.2

Поліцейський з Кам’янця-Подільського торгував інформацією про автовласників

Кримінал 1435
Правоохоронця «на гарячому» затримали 15 лютого
Правоохоронця «на гарячому» затримали 15 лютого. Фото: Державного бюро розслідувань у місті Хмельницькому

Правоохоронці задокументували кілька фактів збуту патрульним конфіденційної інформації.

Днями Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок вже колишньому правоохоронцю. Його визнали у збуті конфіденційної інформації. Про це свідчить вирок, винесений 21 квітня.

За його текстом, перед судом постав вже колишній співробітник сектора реагування патрульної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції. Користуючись службовим становищем, він знаходив інформацію з обмеженим доступом. Зокрема, щодо державної реєстрації автомобілів, їх власників і накладених на транспортні засоби обтяжень. Таку інформацію він фотографував на мобільний телефон і продавав її замовникам.

Слідчі встановили, що такою незаконною діяльністю обвинувачений займався впродовж січня-лютого цього року. Їм вдалося задокументувати три подібні факти. За це він отримав три тисячі гривень неправомірного доходу.

За це поліцейського звинуватили одразу за кількома частинами і статтями Кримінального кодексу України, які стосуються несанкціонованого втручання в автоматизовані системи та збуту інформації з обмеженим доступом. Під час розгляду цієї справи обвинувачений уклав угоду з представниками прокуратури, за якою було узгоджено його покарання.

Таким чином Кам’янець-Подільський міськрайонний суд наклав на обвинуваченого 42 тисячі 500 гривень. Також вирішив конфіскувати у нього три тисячі гривень неправомірного доходу за збуту інформацію та стягнути з нього понад 1 тисячу 307 гривень витрат на залучення експерта.

Наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже на нього можна подати апеляцію впродовж тридцяти днів.

Нагадаємо, у Державному бюро розслідувань повідомляли, що 28-річного поліцейському затримали 15 лютого «на гарячому» — черговій спробі продати інформацію про автомобілі та їх власників.

Читайте також: Справа Романа Миколаїва: що вирішив Тернопільський апеляційний суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую