ye-logo.v1.2

На Хмельниччині підприємство незаконно видобувало вапняк

Кримінал 688
На Хмельниччині викрили факт незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення
На Хмельниччині викрили факт незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Фото: Національна поліція України

Фігурантам справи загрожує реальне ув'язнення.

Правоохоронці задокументували протиправну діяльність підприємства на Хмельниччині, яке видобувало корисні копалини загальнодержавного значення. Про це повідомляють у Нацполіції України.

«Посадовці без належних дозвільних документів з кар’єру видобували вапняк в особливо великих розмірах. Надалі корисні копалини перероблювали у вапнякове борошно та продавали на території всієї України. Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у житлових, офісних та виробничих приміщеннях фігурантів. У результаті вилучено документи щодо незаконного видобування, переробки та реалізації вапняку», - кажуть у поліції.

Також слідчі виявили документи про придбання нерухомого майна за кошти, отримані від незаконної діяльності. Окрім того, вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які містять інформацію про протиправну діяльність підприємців.

Досудове розслідування проводиться за привласнення майна, відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом у великому розмірі, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.  Фігурантам загрожує до 12-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Читайте також: На Хмельниччині незаконно вивезли корисних копалин на п’ять мільйонів гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую