ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Лікар з Хмельниччини продавав фальсифіковані COVID-сертифікати

Кримінал 2624
Наразі слідство готує матеріали для оголошення зловмисникам про підозру у вчиненні злочинів
Наразі слідство готує матеріали для оголошення зловмисникам про підозру у вчиненні злочинів. Фото: пресслужби поліції Вінницької області

Вартість такої послуги становила 250 євро.

Лікар з Хмельницького фігурує у справі щодо торгівлі фальсифікованими COVID-сертифікатами. Зловмисники за 250 євро вносили дані клієнтів до електронної системи охорони здоров’я. Про це повідомили в пресслужбі поліції Вінницької області.

«Зловмисники за 250 євро вносили дані клієнтів до електронної системи охорони здоров’я. В ході обшуків за місцем роботи фігурантів кримінального провадження поліцейські вилучили речові докази», - йдеться в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, вінницький підприємець розмістив у закритих групах месенджерів рекламу своїх послуг. У злочинній діяльності йому сприяли медичні працівники, яким він підшуковував клієнтів. Зокрема і лікар з Хмельниччини.

Внаслідок цього невакциновані люди отримували електронні Covid-сертифікати, які підтверджувалися додатком «Дія».

Наразі слідство готує матеріали для оголошення зловмисникам про підозру у вчиненні злочинів. Санкція за такий злочин передбачає у покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

До теми: На Хмельниччині викрили схему торгівлі COVID-сертифікатами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую