ye-logo.v1.2

На Хмельниччині викрили схему торгівлі COVID-сертифікатами

Кримінал 2822
Нині вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу лікарю та посереднику
Нині вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу лікарю та посереднику. Фото: пресслужба поліції Хмельницької області

Вартість такої послуги чоловік оцінював у п’ять тисяч гривень.

На Хмельниччині правоохоронці викрили медика та його пособника, який торгував COVID-сертифікатами. Вартість такої послуги чоловік оцінював у п’ять тисяч гривень. Про це повідомили в пресслужбі поліції Хмельницької області.

За даними слідства, лікар-травматолог отримував гроші через спільника. Чоловіки налагодили схему внесення недостовірних відомостей до електронних медичних карток пацієнтів про вакцинацію від COVІD-19. Це давало можливість отримати відповідні сертифікати.

«Вартість такої послуги медик оцінював у п’ять тисяч гривень», - додали в поліції.

За місцем роботи медпрацівника, крім суми хабара, правоохоронці вилучили 12 тисяч доларів, походження яких встановлюється.

За місцем роботи медпрацівника, крім суми хабара, правоохоронці вилучили 12 тисяч доларів. Фото: пресслужби поліції Хмельницької області

Правоохоронці зазначили, що нині вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу лікарю та посереднику.

Читайте також: Хмельниччина на порозі «червоної» зони: які показники перевищені

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую