ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому викрили підпільний цех, де підробляли продукти харчування

Кримінал 13653
Під виглядом оригінальної продукції фальсифікат продавали в інтернет-магазинах, на сайтах оголошень та великих гуртових ринках по всій Україні
Під виглядом оригінальної продукції фальсифікат продавали в інтернет-магазинах, на сайтах оголошень та великих гуртових ринках по всій Україні. Фото: пресслужби Національної поліції України

Фальсифікат продавали через інтернет.

Днями правоохоронці викрили злочинне угрупування, яке виготовляло фальсифіковані продукти харчування. Підробки відомих брендів продавали під виглядом оригінальної продукції. Одне з таких підпільних виробництв було розташоване у Хмельницькому. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції України.

За словами правоохоронців, фігуранти у підпільних цехах виготовляли оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай та каву. Далі маркували товар етикетками відомих брендів. Виробничі цехи та складські приміщення правопорушники розмістили у Києві, Львові, Хмельницькому та Київській області. У них фігуранти виготовляли та зберігали продукти харчування.

«Товар фасували в упаковки з назвами та логотипами світових виробників. Далі під виглядом оригінальної продукції продавали в інтернет-магазинах, на сайтах оголошень та великих гуртових ринках по всій Україні. Крім цього, встановлені факти продажу фальсифікату до сусідніх країн», - зазначили в пресслужбі Національної поліції

Під час обшуків правоохоронці вилучили 160 тонн фальсифікованої готової продукції. Фото: пресслужби Національної поліції України.

Під час обшуків правоохоронці вилучили виробниче обладнання, тару для розливу продукції, близько 60 тонн сировини та 160 тонн фальсифікованої готової продукції. Також вилучили поліграфію з логотипами брендів, прилади для пакування чаю та кави, мобільні телефони, комп'ютерну техніку, «чорнові» записи, транспортні засоби та 4,5 мільйони гривень. 

Наразі правоохоронці встановлюють збитки, завдані правовласникам.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною третьою статті 229 (Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Читайте також: На Хмельниччині викрили незаконне виробництво алкоголю

Коментарі:

Віталій Українець 16.11.2021 06:46

З продуктами все зрозуміло -фісташка становила загрозу життю! На товкутчці Луї Вітони та Адідаси не знайшли аваковці-монастирчани?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую