ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зі шкіл Хмельницького евакуювали дітей (оновлено)

Кримінал 24643
З школи №1 дітей вже евакуювали, але станом на 11.10 екстрених служб на місці не було
З школи №1 дітей вже евакуювали, але станом на 11.10 екстрених служб на місці не було. Фото: Володимира Гординського

Надійшло повідомлення про замінування освітніх закладів.

Сьогодні, 25 січня, повідомили про ймовірне замінування шкіл Хмельницького. Як розповіла сайту «Є» речниця Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська, наразі з закладів евакуйовують дітей.

«До Служби безпеки України надійшло повідомлення, що заміновані школи Хмельницького. Вони передали інформацію в поліцію. Зараз учнів евакуйовують, а батькам телефонують, щоб дітей забрали додому», - зазначила вона.

За словами Людмили Берестовської, інформацію про ймовірні замінування перевіряють. Для цього створюють додаткові бригади спеціалістів.

«У зв’язку з тим, що потрібно перевірити в максимально короткі терміни велику кількість об’єктів, господарські споруди, прилеглі території, створюються додаткові групи», - говорить речниця.

Як уточнили сайту «Є», в обласному управлінні Служби безпеки України, надійшов анонімний дзвінок до кол-центру СБУ про те, що навчальні заклади Хмельницького заміновані. Які саме - не вказувалося.

Оновлено станом на 11:30:

Як додали в поліції, також повідомлено про замінування торгово-розважальних центрів Хмельницького.

Оновлено станом на 11:50:

Кореспондент сайту «Є» відвідав кілька ТРЦ міста: «Квартал», «Либідь-Плазу» та «Оазис» - наразі вони працюють у звичному режимі.

Оновлено станом на 15:00:

За словами речниці районного управління поліції Людмили Берестовської, вибухотехніки продовжують перевіряти навчальні заклади міста. До кінця дня планують оглянути всі школи.

«Працює достатньо груп. Перевірили багато закладів. Серед них: НВК 2, школи 18, 13, 4, 28, 25, 24, 27, 22, 31 початкова школа № 1, Квартал, Магніт, Оазис, Епіцентр та інші. Наразі нічого підозрілого не знайшли», - говорить вона.

Оновлено станом на 10:00 26 січня:

Як повідомила сайту «Є» речниця Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська, правоохоронці обстежили усі навчальні заклади, і жодних вибухонебезпечних пристроїв у школах Хмельницького не знайшли. Навчання для учнів сьогодні проходить у звичному режимі.

Зі школи №21 дітей теж евакуювали. Фото: dtp_khm

Евакуйовані діти з школи №16. Фото: Володимира Гординського
Станом на 11:35 вибухотехніків біля школи №16 не було. Фото: Володимира Гординського

Нагадаємо, раніше СБУ видало повідомлення про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури.

«Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві. Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало. Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій. Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень. Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію. Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни», - йдеться в заяві СБУ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую