Гаряча тема:
- Війна
На Хмельниччині після зіткнення автомобіля та мотоцикла госпіталізували батька зі сином
Наразі поліція з’ясовує усі обставини цієї аварії.
Вчора, 7 квітня, у Кам’янець-Подільському районі на автодорозі Струга-Рудківці зіткнулися легковик і мотоцикл. Як наслідок, травмувалися двоє людей — батько та його 18-річний син. Про це розповіли працівники сектора комунікації поліції Хмельницької області. Також вони нагадали правила безпеки для мотоциклістів.
За їх словами, аварія сталася близько 10:48 ранку. Зіткнулися автомобіль «Фольксваген Кадді» під керуванням 45-річного жителя села Струга, який виїжджав із другорядної дороги, й мотоциклом «Геон GN150-11». На останньому їхали 54-річний житель села Вільховець і його 18-річний син. Обоє травмувалися та були госпіталізовані у місцеву лікарню.
«Наразі слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції розв’язують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України й встановлюють усі обставини події», — зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.
Також додають, хоча мотосезон ще повноцінно не стартував, на Хмельниччині вже зареєстровано чотири аварії з постраждалими мотоциклістами та їх пасажирами. А торік таких ДТП працівники поліції зафіксували 38. Тож правоохоронці нагадують кілька важливих правил безпеки для мотоциклістів.
Правило №1. Швидкість руху мотоцикла в населених пунктах не повинна перевищувати 50 кілометрів за годину, а у житловій і пішохідній зонах — 20 кілометрів за годину.
Правило №2. На всіх шляхах поза населеними пунктами рух мотоцикла дозволяється зі швидкістю, яка не перевищує 80 кілометрів за годину.
Правило №3. Водієві мотоцикла забороняється керувати ним у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин, або ж керувати у хворобливому, втомленому стані, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, які знижують швидкість реакції та увагу.
Правило №4. Забороняється передавати керування мотоциклом особам, які не досягли 16-річного віку, не мають посвідчення водія відповідної категорії, перебувають у стані алкогольного сп’яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин, у хворобливому стані, у стані стомлення або під впливом лікарських препаратів.
Правило №5. Заборонено під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці.
Правило №6. Перед тим як сідати за кермо, необхідно потурбуватися про заходи безпеки — одягнути мотошолом та інше захисне екіпірування — спеціальні рукавиці, куртку та наколінники.
Правило №7. Якщо ви мандруєте вдвох, обов’язково подбайте, щоб пасажир також одягнув мотошолом та захисне екіпірування.
Правило №8. Пам’ятайте, навесні слід їздити набагато повільніше й обережніше, ніж улітку або восени. По-перше, за зиму навички керування двоколісною технікою втрачають автоматизм, потрібен час для адаптації. По-друге, навесні дороги здебільшого вкриті шаром бруду й піску, через що можна посковзнутися і впасти під час гальмування або на повороті.
Читайте також: На Хмельниччині жінка встромила ножа в груди своєму знайомому
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: