ye-logo.v1.2

На кордоні затримали «багатодітних» жителів Хмельниччини та Житомирщини з фальшивими документами

Кримінал 35819
Чоловіки хотіли всупереч чинному законодавству виїхати за кордон
Чоловіки хотіли всупереч чинному законодавству виїхати за кордон. Фото: Західного регіонального управління Держприкордонслужби України

Один з чоловіків зізнався, що придбав підроблені свідоцтва за пів тисячі доларів.

Днями на пункті пропуску через кордон з Угорщиною правоохоронці затримали чотирьох жителів Хмельницької та Житомирської областей. Чоловіки намагалися виїхати з країни, видавши себе за багатодітних батьків. Деталі цієї події розповіли співробітники Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

За їх словами, на пункт пропуску «Лужанка» одночасно прибули четверо чоловіків. Це були жителі Хмельницької та Житомирської областей, віком від 20 до 43 років. Кожен назвав себе багатодітним батьком, що є підставою для виїзду за кордон в умовах воєнного стану. Як доказ, вони надали для перевірки по три свідоцтва про народження дітей.

«Перевіряючи надані свідоцтва, інспектор прикордонного контролю виявив низку ознак, які вказували на їх підробку. Один із «багатодітних татусів» зізнався, що придбав свідоцтва через свого знайомого за 500 доларів», — зазначили в управлінні Держприкордонслужби.

Про виявлення ознак злочину прикордонники повідомили закарпатських поліцейських. Ті наразі з’ясовують усі обставини й встановлюють причетних осіб.

Читайте також: На Хмельниччині знайшли водія, який зніс електроопору

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую