ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Зняла порчу» за 30 тисяч гривень: які шахрайські схеми досі працюють на Хмельниччині

Кримінал 1077
Хмельничанка віддала невідомим гроші за зняття порчі
Хмельничанка віддала невідомим гроші за зняття порчі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Шахраї продовжують ошукувати довірливих громадян.

Минулої доби до поліції звернулося п’ятеро мешканців Хмельниччини, які стали жертвами шахраїв і втратили чималі суми коштів. Зняття порчі, фіктивні смс, псевдобанкіри — у пресслужбі правоохоронців розповіли про поширені шахрайські схеми та закликали подолян бути пильними.

Як повідомили у поліції, на Дунаєвеччині дві жінки потрапили на гачок шахраїв під час купівлі-продажу товарів через мережу інтернет. 53-річна потерпіла побачила в одній із соціальних мереж оголошення про продаж дров за привабливою ціною. Перерахувала 7200 гривень, та після цього зв’язок з продавцями перервався.

Ще одна 35-річна потерпіла під час продажу дитячих речей на одній із інтернет-платформ втратила 39 тисяч гривень. Псевдопокупець під час листування випитав персональні дані жінки і зняв з картки усі кошти.

А 21-річний мешканець смт Летичів вчора теж став потерпілим у досить поширеній шахрайській схемі, продаючи ноутбук на одному з сайтів. Отримав смс про перерахунок коштів і передав товар особі, яка представилась кур’єром. Під час перевірки виявилось, що смс була фіктивною.

У 77-річної хмельничанки невідомі під приводом зняття порчі заволоділи коштами в розмірі 30 тисяч гривень.

54-річний житель Хмельницького району став жертвою псевдобанкірів. Зловмисники зателефонували до потерпілого та представились працівниками банку і під приводом посилення захисту карток випитали реквізити й зняли з рахунку 15 600 гривень.

Як зазначили у пресслужбі, за всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки і працюють над пошуком зловмисників. Принагідно вкотре закликають громадян не довіряти випадковим людям і перевіряти будь-яку інформацію.

Читайте також: Телефонують з прихованих номерів: шахраї вимагають гроші у родичів військовослужбовців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую