ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шахрай з так званої «ЛНР» ошукав хмельничан майже на 130 тисяч гривень

Кримінал 1853
Оскільки одна зі жертв шахрая відмовилася віддавати гроші, він вирвав їх з її рук
Оскільки одна зі жертв шахрая відмовилася віддавати гроші, він вирвав їх з її рук. Фото: ілюстративне freepik.com

За вчинені злочини йому присудили п’ять років позбавлення волі.

У Хмельницькому 36-річного жителя непідконтрольної Україні частини Луганської області визнали винним у шахрайстві та грабежі. Тож міськрайонний суд призначив йому п’ять років в’язниці. Чоловік спробував оскаржити цей вирок, але марно. Про це сьогодні, 27 травня, розповіли співробітники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх словами, 36-річний шахрай працював за схемою «ваш родич в біді». Перебуваючи у Хмельницькому, він телефонував літнім людям. Мовляв, їх родич потрапив в аварію й потребує дорогої невідкладної медичної допомоги. Жертви зловмисника довго не розмірковували й погоджувалися передати йому гроші.

«Одна з потерпілих в останню мить засумнівалась у правдивості його слів і відмовилась віддавати гроші. Тоді зловмисник вирвав купюри з її рук і втік. Таким чином шахрай ошукав п’ятьох хмельничан майже на 130 тисяч гривень», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Спершу 36-річного вихідця з Луганщини визнав винним Хмельницький міськрайонний суд. За шахрайство та грабіж йому призначили п’ять років позбавлення волі. Він спробував оскаржити цей вирок, але марно. Хмельницький апеляційний суд відхилив усі пояснення його захисника й вирішив не змінювати, призначене шахраю покарання. Тож йому доведеться сісти за ґрати на п’ять років.

До теми: «Зняла порчу» за 30 тисяч гривень: які шахрайські схеми досі працюють на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую