ye-logo.v1.2

У Хмельницькому затримали росіянина, внесеного у санкційні списки РНБО

Кримінал 4558
Нелегала помістили в пункт тимчасового перебування іноземців у Волинській області
Нелегала помістили в пункт тимчасового перебування іноземців у Волинській області. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Нелегала депортують за межі України.

У Хмельницькому правоохоронці затримали 35-річного нелегала з росії зі зв’язками у кримінальному світі. Суд вже прийняв рішення про його депортації з нашої країни. Про це розповіли співробітники сектора комунікації поліції Хмельницької області.

За їх словами, ще у липні минулого року міграційна служба наказала росіянину повернутися у свою країну. Однак нелегал не виконав примусового рішення та залишився в Україні. Цим він порушив чинне міграційне законодавство.

«Оперативники встановили, що порушник також має певні зв’язки у кримінальному світі й навіть внесений до санкційного списку Рада національної безпеки і оборони України», — зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Тепер же росіянину не вдасться надалі залишатися в Україні. Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про його депортацію. Відтак правоохоронці затримали нелегала й помістили його в пункт тимчасового перебування іноземців на Волині. Далі його буде випроваджено за межі України.

Читайте також: Впіймали хмельничанина, який збирав для ворогів інформацію про військових та їхні сім'ї

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую