ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили банду крадіїв з магазинів

Кримінал 2204
Двом спільникам присудили вісім років в
Двом спільникам присудили вісім років в'язниці з конфіскацією усього майна, крім житла. Фото: ілюстративне freepik.com

Вони вчинили серію злочинів впродовж березня 2018 року.

Хмельницький апеляційний суд призначив остаточні покарання трьом уродженням Старокостянтинівщини. Їх визнали винними у скоєнні кількох крадіжок з магазинів. Крім того, двох спільників ще й притягнули до кримінальної відповідальності за розбійний напад на продавчиню сигаретного кіоску. Деталі розповіли працівники пресслужби апеляційного суду.

Згідно з остаточним вироком, близько десятої вечора 6 березня 2018 року на центральному ринку Старокостянтинова двоє чоловіків у балаклавах напали на продавчиню сигаретного кіоску. Погрожуючи їй пневматичним пістолетом, вони забрали у неї півтори тисячі гривень виторгу. Опісля втекли на автомобілі. Правоохоронці не довели, що водій був спільником у тому злочині. Однак уже всі троє фігурують у скоєнні іншого злочину.

Того ж року 16 березня поки один відвертав увагу охоронця двоє інших віджали металопластикові двері й винесли з магазину 70 гривень. А також алкоголь і цигарки, загальна вартість яких склала майже 500 гривень.

Тож місцевий суд усіх винними у крадіжці, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, поєднаній із проникненням у магазин, а двох — ще й у розбої. Однак виправдав їх у замаху на ще одну групову крадіжку з магазину.

В ніч на 21 березня 2018 року троє спільників під’їхали на автомобілі «ВАЗ» до магазину місцевого підприємця в Антонінах. Один залишився чекати в авто, двоє інших — віджали металопластикові двері приміщення та проникли всередину. Проте обікрасти магазин не встигли, адже їх викрив свідок.

«Виправдання за цим епізодом, серед іншого, оскаржив прокурор. Його доводи про невідповідність висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження в цій частині суддівська колегія уважає слушними. Тому вирок Старокостянтинівського районного суду в частині виправдання обвинувачених за цим епізодом крадіжки та в частині вирішення долі речових доказів апеляційний суд скасував і ухвалив новий», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Таким чином обвинуваченому в крадіжках Хмельницький апеляційний суд призначив за остаточне покарання чотири роки позбавлення волі. Однак звільнив від його відбування, встановивши три роки випробувального терміну. Натомість його двоє спільників, яких також визнали винними у розбої, суд призначив по вісім років в’язниці з конфіскацією усього майна, крім житла.

Автомобіль «ВАЗ», на якому вони добиралися та втікали з місця злочину в Антонінах, Хмельницький апеляційний суд конфіскував. Чотири апеляційні скарги сторони захисту апеляційний суд відхилив.

Читайте також: На Хмельниччині засудили чоловіків, які вкрали 3,5 тонни зерна

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую