ye-logo.v1.2

Кам’янчанин, який «інвестував у кріптовалюту», втратив майже 16 тисяч гривень

Кримінал 2145
Реквізити банківських рахунків - це конфіденційна інформація. Тому, щоб не стати жертвою шахраїв, такі дані не слід розголошувати
Реквізити банківських рахунків - це конфіденційна інформація. Тому, щоб не стати жертвою шахраїв, такі дані не слід розголошувати. Фото: ілюстративне Joshua Woroniecki з сайту Pixabay

Декілька мешканців області стали жертвами шахраїв.

За минулу добу на Хмельниччині надійшло декілька звернень від людей, які стали жертвами невідомих шахраїв. Хтось повірив у виграш, дехто у вигідну інвестицію. А в підсумку – усі залишилися без власних заощаджень.

«До 55-річної мешканки села Оринин зателефонував шахрай та представився працівником мобільного оператора. Під приводом покращення мобільного зв'язку зловмисник випитав реквізити банківських карток потерпілої та заволодів грошовими коштами в сумі 37 277 гривень», - повідомили в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції. Ще один потерпілий, 28-річний кам'янчанин, мав намір інвестувати гроші в криптовалюту та перерахував 15 860 гривень на рахунок шахраїв.

А до Шепетівського райуправління поліції надійшло звернення від жінки, яка нещодавно, під час листування в соціальній мережі, начебто виграла приз на суму 2 тисячі гривень. Шахраї, дізнавшись персональні дані її банківської картки, змогли заволодіти сумою 48 700 гривень.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальні провадження і працюють над встановленням осіб зловмисників.

Читайте також: Дві мешканки Хмельницького району стали жертвами шахраїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую