ye-logo.v1.2

Понад 200 тисяч гривень втратили четверо мешканців Хмельниччини через шахраїв

Кримінал 1500
У поліції застерігають не повідомляти інформацію про свої банківські картки
У поліції застерігають не повідомляти інформацію про свої банківські картки. Фото: pixabay.com.ua

Люди повірили інтернет-аферистам.

Протягом доби, 5 червня, до правоохоронців звернулися четверо жителів Хмельниччини і повідомили про шахрайство. Про це інформують у Хмельницькому районному управлінні поліції.

Згідно з інформацією правоохоронців, на гачок до аферистів потрапили троє хмельничанок та жителька Волочиська. Загальна сума збитків – понад 200 тисяч гривень.

«Так, 56-річна жителька обласного центру, побачивши в одній із соціальних мереж оголошення про продаж зерна, переказала невідомій особі понад 5 тисяч гривень. Після перерахунку коштів «продавець» припинив виходити на зв'язок, а оголошення було видалено. Інша хмельничанка стала жертвою шахрая, коли той зателефонував і представився оператором мобільного зв’язку. Під приводом перевипуску сім-картки потерпіла назвала зловмиснику надісланий у повідомленні код-підтвердження, після чого з її банківського рахунку зникло майже 38 тисяч гривень.
Ще одна потерпіла натрапила на шахраїв, коли намагалася знайти заробіток в інтернеті. Переписуючись з невстановленою особою, онлайн-аферист випитав особисті дані банківських карток, після чого з рахунків жінки було списано близько 150 тисяч гривень. А жителька Волочиська, отримавши дзвінок від «псевдобанкіра», намагалася вберегти кошти від неіснуючих злодіїв. Для цього 54-річна жінка переказала свої заощадження на невідомий рахунок, який їй надав так званий працівник банку. Так потерпіла втратила 17 тисяч гривень», – йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Хмельницького районного управління поліції.

Нині правоохоронці встановлюють усі обставини фактів шахрайства та вкотре закликають громадян бути обережними.

Поліцейські просять нікому не повідомляти особисті дані, реквізити банківських карток, а також не називати жодних кодів та паролів.

Купуючи товари в інтернеті, не переказуйте кошти наперед. Зображення: з Фейсбук-сторінки Хмельницького районного управління поліції.

«Завжди перевіряйте інформацію, перетелефонувавши за офіційними номерами відповідних установ. Купуючи товари в інтернеті, не переказуйте кошти наперед, краще скористайтеся послугою післяплати.
Нагадуємо, шахрай може представитися будь-ким: банкіром, оператором мобільного зв’язку, продавцем або роботодавцем. Зловмисники входять в довіру до своїх жертв, після чого під різними приводами виманюють їхні кошти», – застерігають у поліції.

Читайте також: За крадіжки хмельничанина засудили до 5-ти років ув’язнення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую