ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському судили пенсіонерку, яка поширювала російську пропаганду

Кримінал 2071
Також вона повинна сплатити майже дві тисячі гривень за проведення експертиз
Також вона повинна сплатити майже дві тисячі гривень за проведення експертиз. Фото: колаж автора, оригінали фото pixabay.com

Вона репостила пропагандистські дописи у забороненій соціальній мережі «Однокласники».

Кам’янець-Подільській міськрайонний суд визнав місцеву літню жительку винною у колабораційній діяльності. Вона поширювала ворожу пропаганду, яка виправдовувала окупантів та оббріхувала Україну. Тому жінці заборонили обіймати певні посади. Про це свідчить вирок суду, винесений 6 червня.

Слідство встановило, що жінка займалася протиправною діяльністю кілька місяців: з 27 березня до 25 липня минулого року. Вона репостила пропагандистські дописи на своїй сторінці у забороненій соціальній мережі «Однокласники». Наприклад, відео з ромовою російського журналіста й так званого першого заступника міністра інформації терористичної організації «днр».

Інший допис звинувачував захисників України, які нібито не пустили місію МАГАТЕ на Запорізьку атомну електростанцію. Нагадаємо, що Запорізька АЕС досі залишається окупованою російськими військами. Саме вони довгий час не допускали представників МАГАТЕ, але обвинувачена чомусь не взяла до уваги цей факт. Також у цьому дописі українці називалися «хохлами», яких «відмажуть їхні хазяїни».

Це лише частина пропагандистських матеріалів з виправданням дій російських окупантів і запереченням збройної агресії проти України, які поширила кам’янчанка.

Зрештою вона визнала свою провину. Й 25 травня цього року уклала угоду з прокуратурою з визначеним для неї покаранням.

Таким чином суд визнав її винною у колабораційній діяльності, за частиною 1 статті 111-1 Кримінально кодексу України. Їй заборонили протягом десяти років обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування. Також суд зобов’язав її сплатити 1 тисячу 912 гривень за витрати на проведення експертиз.

Читайте також: Почав бити ногами: Ананьєв розповів суду обставини його побиття у хмельницькому храмі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую