ye-logo.v1.2

На Хмельниччині викрили чергову інтернет-агітаторку, яка займалася просуванням російських наративів

Кримінал 860
Поплічниці російського режиму вручили підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України
Поплічниці російського режиму вручили підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Фото: СБУ у хмельницькій області

Поплічницею російського режиму виявилась уродженка Криму, яка переїхала в область у 2021 році.

Служба безпеки виявила на Хмельниччині жінку, яка закликала у соціальних мережах про повалення конституційного ладу і зміни меж території України.

За матеріалами СБУ, ворожою агітаторкою виявилась уродженка Криму, яка в 2021 році переїхала на Хмельниччину. Про свої проросійські погляди серед знайомих вона не афішувала, однак в інтернеті активно підтримувала дії країни-агресора та дискредитувала керівництво України.

На своїй сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі «Однокласники» зловмисниця розміщувала матеріали про те, що в Україні панує «нацистсько-бендерівський режим», тому росія має «відновити історичну справедливість». З початком повномасштабного вторгнення вона розширила коло своїх меседжів й почала закликати українських захисників здаватися та переходити на бік ворога.

Лінгвістична експертиза засвідчила, що розповсюджені матеріали містять публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки. Поплічниці російського режиму вручили підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • частина 2 статті 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади),
  • частина 1 статті 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України),
  • частина 3 статті 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України).

Читайте також: Працівника ТЦК, який погорів на хабарі, засудили до штрафу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую