ye-logo.v1.2

На Кам'янеччині від дій інтернет-шахраїв постраждали двоє людей

Кримінал 500
Зловмисники ошукали двох громадян на суму понад 97 тисяч гривень
Зловмисники ошукали двох громадян на суму понад 97 тисяч гривень. Фото: ілюстративне freepik.com

Продовжують діяти розповсюджені схеми від зловмисників: легкого заробітку в мережі та пропозиції захистити свій власний банківський рахунок.

На Кам'янеччині зловмисники ошукали двох громадян на суму понад 97 тисяч гривень. Потерпілі стали жертвами розповсюджених шахрайських схем - «Легкий заробіток в інтернеті» та «Захист рахунку в один клік».

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, 30-річній жительці Кам'янець-Подільського району шахрай написав в одному із месенджерів та запропонував легкий заробіток. «Роботодавець» надсилав жінці перелік товарів, які вона мала оплачувати за рахунок своїх коштів та номери рахунків. Шахрай переконував, що кошти повернуться їй назад з додатковими відсотками у якості заробітку. Жінка пристала на запропоновані «вигідні» умови та витратила понад 57 тисяч гривень з власної банківської картки. Те, що її ошукали, жінка зрозуміла лише тоді, коли обіцяні відсотки до неї на особистий рахунок так і не повернулися.

В іншому випадку до 34-річного чоловіка зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку. Псевдопрацівник запропонував йому захистити особистий рахунок в один клік. За надісланим посиланням чоловік ввів пароль від свого інтернет-банкінгу і одразу «позбувся» зі своєї картки 40 тисяч гривень.

За фактами шахрайств дізнавачі Кам'янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування. А також правоохоронці вкотре нагадують громадянам про обережність та нерозголошення секретних особистих даних стороннім особам.

Читайте також: На Хмельниччині засудили жінку, яка перераховувала гроші з банківського рахунку своєї тітки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую