ye-logo.v1.2

Хотіла купити авто: шахраї ошукали жительку Кам'янеччини на понад 115 тисяч гривень

Кримінал 701
Потерпіла, забувши про обачність перерахувала шахраю понад 115 тисяч гривень
Потерпіла, забувши про обачність перерахувала шахраю понад 115 тисяч гривень. Фото: іюстративне pixabay.com

Псевдопродавець переконав її оплатити розмитнення транспорту, надіславши для цього кошти йому на рахунок.

Шахраї ошукали жительку Кам'янеччини на понад 115 тисяч гривень.

Як повідомлять в Кам'янець-Подільському рай управлінні поліції, потерпіла вирішила придбати автомобіль, який знайшла на одному із сайтів оголошень. Псевдопродавець переконав заявницю оплатити розмитнення транспорту, надіславши для цього кошти йому на рахунок. Однак, після оплати зв'язок із продавцем обірвався.

«Оголошення про продаж автомобіля 52-річна потерпіла знайшла на одному із сайтів оголошень. Вона зателефонувала продавцю та запитала про умови покупки. Співрозмовник повідомив, що для початку автівку необхідно розмитнити, тож жінка має надіслати для оформлення цієї послуги гроші», - розповідають деталі афери в поліції.

Додають, що потерпіла, забувши про обачність перерахувала шахраю понад 115 тисяч гривень, після чого зв'язок із останнім обірвався.

Наразі поліцейські Кам'янець-Подільського райуправління поліції з'ясовують всі обставини події та радять громадянам під час покупок в інтернеті, або ж оформлення будь-яких послуг онлайн бути обачними. Не надсилайте свої кошти на рахунки незнайомців, адже за цікавим оголошенням можуть маскуватись шахраї.

Читайте також: Змінили графік відключення електроенергії на 23 червня на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую