ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

З початком АТО збільшилася потреба у донорській крові у Хмельницькому

Допомога 2439
Фото: tsn.ua

Наразі необхідна кров лише із негативним резус-фактором.

Як уже повідомляла Газета “Є”, Хмельницька обласна станція переливання крові просить усіх небайдужих громадян з резус-фактором «мінус» від 1 до 4 групи крові стати донорами для потреб армії.

“Зараз беремо кров лише з резусом-фактором “мінус”, бо її не вистачає. Її завжди мало, адже лише 10% крові, яку здають, має негативний резус-фактор. Особливо бракує 3 та 4 групи. З цим біда, - пояснює завідувач відділенням заготівлі крові Хмельницької обласної станції переливання крові Ярослав Столяр. - Кров, яку ми збираємо, надаємо в усі лікувальні заклади Хмельницької області, зокрема і для військових. Зараз кількість бажаючих поділитися кров'ю збільшилася і це добре. Пропаганду потрібно постійно проводити, хоча у зв'язку із подіями на Сході потреба у крові зросла.”

Наразі кожного дня в середньому по 50 хмельничан здають кров. Адміністрація Хмельницької обласної станції переливання крові просить віднестися з розумінням та не ображатися, якщо вам відмовлять у здачі крові, адже наразі у пріоритеті саме негативний резус-фактор.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую