ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

“Укрпошта” закликає передплачувати пресу для захисників у зоні АТО та в шпиталях

Допомога 2510
Фото: telekritika.ua

Подоляни можуть допомогти військовим отримувати інформацію.

З 1 січня 2015 року національний оператор поштового зв'язку “Укрпошта” розпочинає акцію “Передплати пресу для захисника України”, закликаючи громадян передплатити видання для частин у зоні проведення АТО та у військових шпиталях.
“Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників”, - повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.
Зробити добру справу може кожен, достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю. Ви можете передплатити в об'єктах поштового зв'язку будь-яку кількість періодичних друкованих видань на 2015 рік на адреси обраних на ваш власний розсуд військових об'єктів.
Участь в акції, за бажанням, можуть брати як фізичні, так і юридичні особи. Акція триватиме з 1 січня до 20 грудня 2015 року.
Детальніше ознайомитися з умовами акції та переліком військових госпіталів і частин, а також вітчизняних друкованих періодичних видань можна на сайті Укрпошти.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую