ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мешканка Летичева потребує допомоги

Допомога 6349
Жінка просить допомогти зібрати їй гроші на лікування
Жінка просить допомогти зібрати їй гроші на лікування. Фото: ілюстрація gettyimages.com

На лікування необхідні гроші, яких в родини немає.

 «Кілька років тому мені встановили невтішний діагноз - онкологія. У 2016 році я перенесла операцію в ізраїльській клініці Lisod, де замінили клітини кісткового мозку», - написала в редакцію 32-річна Валентина Станіслав із Летичева, яка свої слова підтвердила ще й необхідними документами.

«У цій же клініці пройшла повноцінну реабілітацію, і організм сприйняв лікування на 100 відсотків. Лікування було недешевим і обійшлося мені у 195 тисяч гривень. За кілька місяців пройшла ще одне обстеження, яке підтвердило: я здорова! – продовжує жінка. - Проте торік я захворіла на скарлатину, і стався рецидив захворювання. Діагноз - гостре запалення вушних раковин з набиранням недоброякісної рідини. І знову уражені клітини кісткового мозку. Тож зараз знову потребую дороговартісного лікування, ціна якого - 270 тисяч гривень. Причому приступити до лікування потрібно негайно».

Такої суми у родини Валентини Станіслав немає. Тож просить усіх небайдужих про допомогу.

Номер банківської картки у «Приватбанку»: 5168 7573 7999 5584, Станіслав Валентина Андріївна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую