ye-logo.v1.2

Леся Нікітюк збирала гроші на обладнання в Хмельницьку дитячу лікарню

Допомога 10306
Гроші збирають на перевізний інкубатор для новонароджених дітей
Гроші збирають на перевізний інкубатор для новонароджених дітей. Фото: ілюстративне з архіву

Необхідну суму їй вдалося зібрати менше, ніж за пів доби.

Вчора вранці, 19 грудня, популярна телеведуча з Хмельницького Леся Нікітюк на своїй сторінці в інстаграмі закликала своїх підписників допомогти зібрати гроші на обладнання, необхідне для Хмельницької міської дитячої лікарні. Як повідомила хмельничанка, лікарня потребує перевізний інкубатор для новонароджених дітей.

Частину потрібної суми було передано лікувальному закладу ще на початку року, коли збірна команда гумористів з Хмельницького перемогла у шоу «Розсміши коміка». Як писав сайт Є, завдяки вдалим виступам хмельницький гумористів, тоді вдалося зібрати 210 тисяч гривень. Проте іншу частину грошей лікарня не змогла зібрати самотужки, додала телеведуча.

«Якщо ви хочете відчути себе святим Миколаєм, приєднуйтеся до моєї акції. Сьогодні ми почали збір коштів на перевізний дитячий інкубатор для Хмельницької міської лікарні, - сказала вчора Леся Нікітюк у відеосторіс в інстаграмі. - Мені подзвонив головний лікар і попросив долучитися. Давайте ми всі разом перед Новим роком допоможемо купити лікарні цей перевізний інкубатор. Мої сторіс дивиться 350 тисяч людей, треба допомога лише 190 тисяч людей».

Як зазначила Леся Нікітюк, на обладнання потрібно зібрати 190 тисяч гривень. Проте вже ввечері того ж дня у своєму відеосторіс хмельничанка повідомила, що збір коштів зупиняє. За пів доби на банківську карту їх перерахували 90 тисяч гривень, а ще 100 тисяч гривень передали двоє підписників просто на автозаправці.

Читайте також: Хмельничанка Леся Нікітюк може стати амбасадаром проєкту #МандруйУкраїною.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую