ye-logo.v1.2

Хмельничанка може стати амбасадаром проєкту #МандруйУкраїною

Туризм 1061
Наша землячка Леся Нікітюк номінована у спеціальній номінації «Амбасадор #МандруйУкраїною»
Наша землячка Леся Нікітюк номінована у спеціальній номінації «Амбасадор #МандруйУкраїною». Фото: Скрін з сайту ukraineawards.com

Це спеціальна номінація Державного агентства розвитку туризму.

Ukraine Tourism Awards 2020 – головна туристична премія України від Державного агентства розвитку туризму. Головна мета – звернути увагу на те, що туризм є дуже важливою галуззю в сфері економіки. У цій номінації нагороджуються найактивніші амбасадори за особливий вклад в розвиток і популяризацію внутрішнього туризму та активну підтримку проекту #МандруйУкраїною.

Наша землячка Леся Нікітюк номінована у спеціальній номінації «Амбасадор #МандруйУкраїною» – за популяризацію у своїх програмах подорожей Україною та промоцію в соцмережах цікавих туристичних лакацій з хештегом #МандруйУкраїною.

«Дуже прошу за мене проголосувати, бо я ж так старалася, ту LeМаршрутку знімала…», – жартома зазначила на своїй сторінці в Інстаграмі Леся Нікітюк.

Нагадаємо, команда тревел-шоу Lе маршрутка із ведучою Лесею Нікітюк об’їздила Україну і показала її найцікавіші куточки і як зазначила автори проєкту, головна мета – надихнути подорожувати Україною.

Подані участниками заявки відбираються організаційним комітетом. Визначення переможців відбувається за принципом більшості голосів, сума яких складається: 50% – голоси онлайн голосування та 50% – голоси організаторів.

Голосування відкрито на сайті конкурсу до 25 грудня.

Читайте також: Подорожуємо Хмельниччиною: маєток ХІХ століття та кам’яні леви в Голоскові
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую