ye-logo.v1.2

Хмельницький музикант та композитор Олександр Дудар бореться за життя: рідні просять про допомогу

Допомога 6138
Відомий хмельницький композитор та музикант потрапив до реанімації з діагнозом Сovid-19
Відомий хмельницький композитор та музикант потрапив до реанімації з діагнозом Сovid-19. Фото: Alexander Solentsov

Баяніст потрапив до реанімації з діагнозом Сovid-19.

Відомий хмельницький композитор та музикант, баяніст Олександр Дудар бореться за життя. Він потрапив до реанімації з діагнозом Сovid-19. У лікарні з таким же діагнозом перебуває і дружина музиканта. Донька Юлія каже, що батько у дуже важкому стані – на межі між життям та смертю. Зізнається, що на лікування йдуть шалені гроші. А тому просить допомогти фінансово кожного, хто може це зробити.

Перерахувати кошти на підтримку Олександра Дударя можна за цими реквізитами:

Монобанк
4441 1144 4367 1944
Ольга Дудар

ПриватБанк
5168 7456 0433 2624
Дудар Ольга

Олександр Дудар – відомий баяніст-віртуоз, композитор, музикант, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії імені Богдана Хмельницького. На його музиці виросло не одне покоління хмельничан.

Свою першу групу він створив ще у 80-х роках минулого століття. Вона називалася «Намисто». Потім працював у Хмельницькій обласній філармонії. А на початку 2000-х створенив гурт «Альфреско», до якого увійшли заслужені артисти України... Його музика звучала в органних залах, залах камерної музики, він гастролював по всьому світу.

Свого часу Олександр Дудар розповідав сайту «Є» як власне, полюбив баяв, щоб вже ніколи з ним не розлучатися.

«Мені тоді було років 8. Ми з сім’єю приїхали у гості до родички, чоловік котрої мав баян. Не пам’ятаю, що він грав, але це мені дуже сподобалося і запам’яталося. З того моменту я почав «канючити» у батьків: «Купіть баян, купіть баян!». Незабаром мені його купили. Досі пам’ятаю ту зимову ніч. Йшов сніг, і десь з якогось села батько приніс баян додому. Я поставив платівку на програвачі. Ну, думаю, зараз зіграю! Але нічого не вийшло… Того ж року у нас, в Наркевичах, звідки я родом, відкрили філію Волочиської музичної школи, і я пішов навчатися. Хоча тоді ще мріяв бути актором. Не можу пояснити, чому, але на запитання вчителя, Петра Мельника: «Хто з вас хоче вступати до музичного училища?», відповів: «Я!». І ми почали готуватися».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую