ye-logo.v1.2

На Різдвяному ярмарку в Хмельницькому збирають гроші на обладнання в дитячу лікарню

Допомога 1862
Хмельничани можуть долучитися до благодійної акції
Хмельничани можуть долучитися до благодійної акції. Фото: ілюстративне з архіву

Благодійні скриньки розмістили в дерев'яних будиночках.

У Хмельницькому на вулиці Проскурівській продовжує діяти Різдвяний ярмарок. Крім новорічних розваг, у новорічному містечку і розгорнули благодійну діяльність. Цього року гроші збирають для спеціального приладу - білірубінометру для Хмельницької міської дитячої лікарні.

«Людство зобов’язане надати дитини все найкраще, що воно має. Лікуючи новонароджених дітей ми можемо їх захистити від зайвого болю і стресу, використовуючи сучасні методи забору аналізів. Одним із таких методів є спеціальний прилад для визначення рівня білірубіну в крові у наших найменших пацієнтів. Маючи цей прилад, він називається білірубінометр, нам не доведеться проколювати щоразу тендітну шкіру малюків для визначення рівня білірубіну. Достатньо буде прикласти цей прилад до шкіри. В такий спосіб ми вбережемо немовлят від зайвих болісних маніпуляцій і водночас ми зможемо ефективніше працювати для швидшого одужання наших пацієнтів», - розповіла директорка міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня.

Хмельничан запрошують долучитися до благодійної акції. Неподалік від головної новорічної ялинки встановлено велику скриню для збору грошей. Ще декілька, менших за розміром, розмістили в дерев'яних будиночках.

Додамо, в Хмельницькому на Різдвяному ярмарку завершують монтувати льодову гірку. Через затримку поставки матеріалів атракціон запустять пізніше, ніж очікувалося. Однак вже за кілька днів гірка буде працювати. За словами підприємця, який її встановлює, Ігоря Крицака, її запуск планують на понеділок, 13 грудня.

Читайте також: Різдвяний ярмарок у Хмельницькому. Програма зимових святкувань

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую