ye-logo.v1.2

Прихисток: в Україні працює ресурс, що полегшить знайти житло тим, хто тікає від війни

Допомога 12772
Ресурс полегшить знайти житло там, де наразі не лунають вибухи
Ресурс полегшить знайти житло там, де наразі не лунають вибухи. Фото: з архіву редакції

Проєкт діє в Україні в безпечних регіонах і за кордоном.

Для українців, які евакуюються з місць, де ведуться активні бойові дії, в Україні створили ресурс, який полегшить знайти житло там, де наразі не лунають вибухи.

Це проєкт «Прихисток» (щоб перейти на сайт - натисніть активне посилання), який працює в Україні в безпечних регіонах і за кордоном. На цьому сайті можна як подати запит на пошук житла, так і запропонувати його тим, хто шукає прихистку. Завдяки цьому проєкту за 12 днів роботи уже понад 35 тисяч українців знайшли собі житло.

Тут також можна знайти довідник практичних порад, як діяти у часі війни або надзвичайної інформації, як надавати домедичну допомогу та інформацію, необхідну для виїзду за кордон.

Додамо, що на території Хмельницької громади прихисток знайшли уже понад 16 тисяч переселенців, ще понад 88 тисяч зупинялись щонайменше на добу, отримавши допомогу та підтримку, та продовжили свій шлях на захід.

Нагадаємо, що в Хмельницькому працює Штаб допомоги вимушеним переселенцям, що знаходиться в кінотеатрі імені Шевченка. У Штабі постійно працюють телефони, по яких можуть звертатися переселенці, волонтери для координації зусиль.

Номери телефонів:

+38067 380-15-57
+38067 380-17-21
+38067 380-28-08
+38067 358-99-71.

Також в області функціонує обласний кол-центр з гуманітарних питань за номером +380931702560. Це багатоканальна лінія, куди люди зможуть звертатися з питань гуманітарної допомоги та її логістики, біженців та переселенців, питань безпеки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую