ye-logo.v1.2

За "подвійний" облік готівки штрафують

Економіка 2160
Фото: chitay.net

Під час перевірок податківці Хмельниччини завітали до підприємців, які не оприбутковували отриману готівку та не здійснювали щоденний друк фіскальних звітних чеків.

Податківці Хмельниччини розповідають, що постійно проводять моніторинг виторгів господарюючих суб’єктів і порівнюємо суми цих виторгів з попередніми місяцями. З тими, у кого спостерігається зменшення сум виторгів, спочатку проводять співбесіди, встановлюють причини. Проте в окремих випадках за наявності законних підставможуть проводитися і контрольно-перевірочні заходи – фактичні перевірки, метою яких є встановлення реальних обсягів реалізації продукції та детінізація готівкового обігу.
Як повідомили у ДПС у Хмельницькій області, нещодавно було проведено чергову низку перевірок. Так, упродовж двох днів їх здійснили аж 15. Завітали податківці до несумлінних суб’єктів господарювання, які проводять готівкові розрахунки. Працівники управління податкового контролю ДПС у Хмельницькій області виявили цілий «букет» порушень.

Так, у низці випадків підприємців та їх працівників «ловили» на тому, що вони не роздруковували та не видавали покупцям розрахункові документи, не оприбутковували отриману готівку та не здійснювали щоденний друк фіскальних звітних чеків, не здійснювали попереднього програмування товарів та послуг при використанні реєстраторів розрахункових операцій та не зберігали контрольні стрічки протягом встановленого періоду. У 10-ти з 15-ти перевірених виявлені не обліковані товарні запаси.

Як наслідок, складено 9 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень - очікувана сума штрафних санкцій склала близько 17 тисяч гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую