ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Податківці звітують про виявлених "підпільних" найманих працівників

Економіка 1933
Працюючи не за трудовою книжкою, люди знижують собі пенсію, лишають себе практично без відпусток та „лікарняних”.
Працюючи не за трудовою книжкою, люди знижують собі пенсію, лишають себе практично без відпусток та „лікарняних”.. Фото: ankontr.if.ua

Хмельницькі податківці упродовж десяти місяців нинішнього року перевірили майже трьохсот роботодавців регіону .

Як повідомляє ДПС у Хмельницькій області, в результаті перевірок „тіньові” господарники, які використовували нелегальну робочу силу сплатять до бюджету понад 4 мільйони гривень штрафів, з яких вже до казни надійшло 2,7 мільйони. Крім того на горе-наймачів складено 313 протоколів про адміністративні правопорушення. Від офіційного працевлаштування „підпільників” місцеві бюджети Хмельниччини додатково отримали 150 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Також за результатами перевірок 405 громадян зареєструвались приватними підприємцями, таким чином офіційно визнавши, що займались комерційною діяльністю без належного оформлення. Від цього бюджет отримав ще 140 тисяч гривень податків та обов’язкових платежів.

За словами податківців, ті, хто отримує зарплату в „конвертах”, власноруч суттєво знижують собі пенсію, відмовляються від передбаченого законом захисту у разі виникнення спорів з працедавцями та взагалі лишають себе практично без жодних соціальних державних гарантій, на кшталт, елементарних відпусток та „лікарняних”.

У зарплатах "у конвертах" податківці вбачають витоки пробеми дефіцитів місцевих бюджетів. Адже нелегальний ринок праці позбавляє громаду краю таких необхідних надходжень для фінансування шкіл, дитячих садочків, лікарень та поліклінік.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую