ye-logo.v1.2

Альтернативні джерела енергії розвиватимуть ще активніше

Економіка 2278
Не газом єдиним.
Не газом єдиним.. Фото: jkg-portal.com.ua

На Хмельниччині підписано Меморандум між представниками науки, влади, промислових підприємств, енергозберігаючих і енергогенеруючих компаній щодо створення першого в Україні енергетичного кластеру.

Як повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Хмельницької облдержадміністрації, підписання відбулося в рамках розширеного засідання Ради Західного наукового центру НАН України на базі Хмельницького національного університету.

На думку голови ОДА Василя Ядухи, Меморандум дасть можливість об’єднати всі зусилля стосовно розвитку альтернативних видів джерел енергії і звичайно економії енергетичних ресурсів.

Він заявив, що Хмельниччина активно працює в напрямку альтернативних видів опалення, особливо в створенні когенераційних установок, гідроелектростанцій, сонячних електростанцій, переходу бюджетних організацій на твердопаливні котли та інше, заощаджуючи при цьому великі кошти.

Зокрема, за словами губернатора, 16 когенераційних установок, які введено в експлуатацію, вже дали економію понад 12 млн грн. бюджетних коштів.

Нагадаємо, що у жовтні в селі Ясенівка Ярмолинецького району було відкрито першу сонячну електростанцію в облатсі, а на початку листопада зацікавленість у цьому напрямі роботи висловили австрійські бізнесмени

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую