ye-logo.v1.2

У Хмельницькому планують побудувати комплекс для переробки твердих побутових відходів

Економіка 3410
Під час зустрічі міський голова Хмельницького обговорив перспективи співпраці з інвесторами.
Під час зустрічі міський голова Хмельницького обговорив перспективи співпраці з інвесторами.. Фото: khmelnytsky.com

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник зустрівся із представниками Інвестиційного банку України (м. Бостон, США) та комерційним директором ТОВ "Леннокс Ентерпрайз" (Київ).

Під час спілкування було презентовано діяльність Інвестиційного банку та представлено проект будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.
Керуючий партнер Інвестиційного банку України в м. Бостон Генрі Штеренберг повідомив, що компанія в найближчі 3-5 років планує інвестувати в інфраструктурні проекти в Україні 350 мільйонів доларів. І нині вони розглядають можливість реалізації у місті Хмельницькому екологічного проекту з утилізації твердих побутових відходів.
Комерційний директор ТОВ "Леннокс Ентерпрайз" (Київ) Еміль Багіров презентував проект та повідомив, що його реалізація передбачає будівництво поблизу полігону ТПВ комплексу, який перероблятиме щодоби 200 т твердих побутових відходів. На заводі працюватиме нова технологія – ТВП перероблятимуть в корисні продукти (біогаз, органічні добрива, паливні брикети, будівельні матеріали, нафтопродукти, метал, скло), комплекс може переробляти 98% від загальної маси відходів без спалювання. Комплекс працюватиме за рахунок енергії, яку сам вироблятиме. Її залишок можна використовувати у геліотеплицях. Еміль Зульфугарович запропонував будувати такі теплиці поблизу комплексу.
РЕзультатом зустрічі стала домовленість про подальшу роботу в напрямі підготовки матеріалів для потенційних інвесторів для участі в конкурсі у рамках державної програми "Чисте місто". 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую