ye-logo.v1.2

Прокуратура Хмельниччини вимагає об’єктивного покарання стоматологу-хабарнику

Економіка 1966

Справа Свестуна триває

Прес-служба прокуратури Хмельницької області повідомляє, що прокуратура Хмельницької області 19 грудня 2012 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ внесла касаційну скаргу на вирок Хмельницького міськрайонного суду від 10 вересня цього року, винесений головному лікарю обласної стоматологічної поліклініки і лікарю-методисту цього комунального закладу охорони здоров’я, та ухвалу апеляційного суду області від 13 листопада поточного року, якою зазначений вирок залишено без змін, а апеляційну скаргу прокуратури області – без задоволення.

Нагадаємо, що дії керівника обласної стоматологічної поліклініки, який вимагав та одержав від медпрацівників і суб’єктів господарювання понад 135 тисяч гривень хабарів, а також його пособниці вироком місцевого суду перекваліфіковано з ч.2 ст.368 КК України на ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб). Їх визнано винними та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки і 1 рік 6 місяців відповідно. На підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» від покарання звільнено.

У зв’язку з істотними порушеннями вимог кримінально-процесуального закону, неправильним застосуванням кримінального закону, невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину та особам засуджених, прокуратура області просить Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасувати вказані вище рішення судів та направити справу на новий судовий розгляд.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую