ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

На Ізяславщині самовільно займалися риборозведенням

Економіка 1997
Фото: navolyni.com

Прокуратура вимагає звільнити землі природно-заповідного фонду та відшкодувати 360 тисяч гривень.

Прокуратура Ізяславського району, спільно зі спеціалістами Державної інспекції сільського господарства в області, встановила, що одне з місцевих товариств з обмеженою відповідальністю самовільно зайняло та майже два роки використовує для риборозведення земельні ділянки природно-заповідного фонду загальною площею майже 54 га. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області. Розмір шкоди, завданої такими діями, становить більше 360 тис. грн.
Відтак прокуратурою району внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України. Також прокурор Ізяславського району в інтересах держави в особі райдержадміністрації до господарського суду області заявив позов про зобов’язання цього товариства звільнити самовільно зайняті земельні ділянки природно-заповідного фонду та стягнення завданої шкоди.
Це не єдиний факт порушення у сфері земельних відносин, виявлений органами прокуратури області в поточному році. За січень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про початок досудового розслідування по 4 кримінальних правопорушеннях у вказаній сфері, внесено 18 подань, до суду пред’явлено 8 позовних заяв.
За наслідками розгляду документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб органів державного контролю, попереджено незаконне надання земельних ділянок площею понад 1160 га та реально повернуто 304 га земель. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую