ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Міський голова розкритикував Асоціацію хмельницьких ринків

Економіка 3386
vybor.ua
Фото: vybor.ua

І запропонував ринкам міста не платити внески цій організації.

Міського голову Сергія Мельника обурила бездіяльність Асоціації хмельницьких ринків. Останньою краплею терпіння для мера на інформаційному депутатському дні стала проблема кишенькових злодіїв на ринках міста.
«Кожний ринок платить Асоціації внесок по одній тисячі гривень щомісяця. У нас сорок ринків – це сорок тисяч гривень у місяць. Дайте нам список, хто та скільки платить і на що ці кошти витрачаються?», - адресував питання до голови Асоціації хмельницьких ринків Валерія Таратасюка мер Сергій Мельник.
Міський голова запропонував не платити внески Асоціації, а кошти направити на навчальні заклади.
«На ці кошти можна вже давно поробити дороги. Хто зарплату отримує? Сніховський? (виконавчий директор Асоціації, - Ред.) За що він отримує? Краще зберіть ринки, запропонуйте їм не платити Асоціації, я виступлю і ці кошти акумулюємо та вирішимо нагальні питання. Сніховський получає зарплату, раз у півроку приїде з Києва і лише наколотить мені тут під виконкомом. Хай краще ринки у місяць буду сплачувати по тридцять тисяч гривень, у рік це 360 тисяч гривень і забудемо про дороги, і про проблеми із каналізацією. А ще профсоюз збирає. Хай краще платять у якісь школи чи інтернати, а не Асоціації. У Сніховського ще й зарплата мабуть п’ять тисяч гривень», - обурюється міський голова.
Валерій Таратасюк заперечив меру, мовляв, ринки не платять такі гроші, а, попри те, що він голова Асоціації, не відає, яка заробітна плата в Олександра Сніховського. Стосовно кишенькових злодюжок, запевнив, що міліція почала краще боротися із цією проблемою.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую