ye-logo.v1.2

Міська рада Славути потягла до суду Кабмін

Економіка 2111
Кабмін заборгував до бюджет Славути компенсацію за проживання у зоні ризику
Кабмін заборгував до бюджет Славути компенсацію за проживання у зоні ризику. Фото: zn.ua

Предмет позову – компенсація коштів з держбюджету за ризик проживання у зоні ризику.

Славутська міська рада вимагає повернення грошей на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні спостереження ХАЕС.
Розгляд судової справи за позовом Славутської міської ради до Кабінету Міністрів України "Про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України та зобов'язання вчинити дії» Окружний адміністративний суд Києва розпочав розгляд ще у травні цього року.
За словами начальника юридичного відділу міської ради Славути Світлани Федорчук, кошти Хмельницька атомна електростанція сплачувала на рахунок НАК «Енгергоатом» в повному обсязі, але до Славути, як міста, яке розміщено в зоні ризику, вони не надходили. Кабмін за словами Світлани Йосипівни заборгував відшкодування не лише за 2015 рік, але й за минулий, 2014.
«Кабінет Міністрів навіть не прийняв ту постанову відповідно до якої ці кошти мали бути розприділені між бюджетами міст, які знаходяться у зоні спостереження», – переконує представниця Славутської міської ради.
Гарантували виділення цих коштів, за іі словами, два закони: «Про ядерну безпеку та радіаційні устновки» та Бюджет України на 2014 рік.

Про яку саме суму йдеться у міській раді не повідомляють. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую