ye-logo.v1.2

Як ви оцінюєте новий Податковий кодекс?

Економіка 2745 6

поцікавилися ми у відомих подолян

Віталій Олуйко, голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, депутат обласної ради від партії «Сильна Україна»: «Я вважаю, що він потрібен однозначно, бо українська економіка вичерпала свої ресурси, і ми можемо довести ситуацію до її банкрутства, а за цим – і до втрати незалежності України. Як державна людина, я усвідомлюю, що після 20 років загравань та популізму цей процес дуже болісний. Але стверджую однозначно, що без нового Податкового кодексу не маємо перспективи. Мало того, обов’язково виникнуть проблеми з утриманням людей, яких «найняла» держава, а це – вчителі, лікарі, офіцери, інваліди, пенсіонери, чорнобильці… І може бути таке, що завтра не буде чим платити їм зарплату і пенсію, і тоді вже вони вийдуть на вулиці. А ми не можемо допустити соціального конфлікту. Тому треба вести діалог між однією частиною суспільства і владою, яка має довести, що цей процес неминучий. Але він має стосуватися всіх: і спрощенців, і олігархів. І коли люди побачать, що платять усі, таких протестів не буде.
До речі, це лише початок. Бо далі грядуть реформи освіти, медицини, Пенсійного фонду, митниці… І за кожним таким процесом виникатимуть протестні акції».

  
Анатолій Стасишин, голова Подільської правозахисної організації: “Закон потрібно вміти читати правильно. Це проблема людей, що вони цього не вміють. Будь-який документ має пройти перевірку життям. Згодом приймуть необхідні поправки та доповнення, і все буде добре. Як сказав Серій Тігіпко, «люди мають розуміти, що тільки фахівці можуть написати закон правильно». Звісно, є деякі нововведення, які нам не на користь. Зокрема, мова йде про права і повноваження правозахисних, податкових органів, а саме перевірок. Нині навіть юристи ще остаточно в цьому не розібралися. Головне, щоб суди правильно все розуміли. А страйки, мені здається, більше пов'язані із нинішньою ситуацією в державі. Народ показує новій владі, що може бути незадоволеним. Думаю, якби не було Податкового кодексу, знайшовся б якийсь інший привід для прояву незадоволення. Люди мають право вийти на майдан і висловити своє обурення! Якщо не буде ніяких порушень громадського порядку, то, на мою думку, громадяни мають повне на це право. В Києві міська влада звернулася до суду, й суд заборонив мітингувати, але я вважаю, що це неправильно».

 
Надія Кнець, голова профспілки малого та середнього бізнесу: «Я категорично проти такого Податкового кодексу. Він хоч, кажуть, і прийнятий, але ще не  опублікований, а тому ми не знаємо, що там насправді передбачають окремі статті. Я не розумію, як депутати Верховної Ради голосували, не маючи на руках остаточного проекту. Коли я під час ефіру передачі «Шустер live» узяла в Інни Богословської чотири томи так званого Податкового кодексу і прогортала їх, то я побачила, що ці чотири томи — це таблиці, статистичні дані, поправки, доповнення, пропозиції — словом, там є усе, крім остаточного тексту Податкового кодексу. Депутати прийняли не кодекс, а «кота в мішку». Крім того, цей документ повністю знищує малий бізнес та оголює місцеві бюджети. Ми, підприємці, проти цього, а тому маємо намір і далі протестувати проти таких, вбивчих для нас, норм».

 

Коментарі:

Сіра Мишка 27.11.2010 16:41

Правильно, сірі мишки ідять СВІЙ сухар, і на життя самі заробляють. А такі як ви, чекаєте, поки вам щось кинуть з кабмінівської миски,а ні, той мишачими сухарями не гребуєте.Це ваш статус не дозволяє вам бути чесними, бо совість ви свою продали на базарі.Ви крім себе нікого не чуєте, не бачите і не вважаєте за людей.Для вас, "жирних котів" ті, що живуть чесно не люди, а сірі миші.А щодо вашої новоявленої базарної мессії- то "нет хуже тирана, чем освободившийся раб" Грубого вам сала.

Для Ольги Орел 26.11.2010 20:20

Досвідченим правознавцям статус не дозволяє сказати "Ні" цьому кодексу - кому партійна приналежність, кому - м'яке крісло. Щодо Кнець і ОСТАТОЧНОЇ версії кодексу, то ви дуже далекі від цього питання. Цю ОСТАТОЧНУ версію лише нині передають президенту, тобто він її теж не бачив, але ж обома руками "за". Ця громадянка вас справді ні за кого не має. Бо ви, напевне, для суспільства ніхто. Це її "мають", за нею йдуть. Якби не такі як вона, то "схавав" би наш люд і кодекс і будь-що інше, що кидають нам з кабмінівської миски. Для вас бути тихою сірою мишкою - нормально? То жуйте мовчки свій сухар. Авось і на життя вистачить.

Ольга Орел 25.11.2010 14:30

Шановні підприємці! Зверніть буль-ласка увагу на коментарі досвідчених правознавців та скандальної особи-- Надії Кнець, яка ( доречі з її ж слів)а) Податкового кодексу в очі не бачила;б) сама не є підприємцем, податки ніякі взагалі не платить...Агов підприємці! За кого нас має ця громадянка? Проти чого вона закликає нас? Яке моральне право має вона коментувати на всю Україну документ, в якому вона не розуміється?

МАХНОВЕЦ 24.11.2010 23:40

Все равно кто у власти - тиран или сброд Справедливой она не бывает: Та, что лучше, всегда только грабит народ, Та, что хуже, — его убивает. Э. Севрус

ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС!!! 24.11.2010 22:59

Всіх власників Інтернет бізнесу просимо прийти на страйк проти ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ! Давайте об”єднаємося і захистимо свій бізнес!!!! Надсилайте свої пропозиції: http://community.livejournal.com/webstoreukraine/ Активісти Ініціативної групи по захисту прав та інтересів учасників українського Інтернет-бізнесу!!!

viktor 24.11.2010 22:05

Так, це лише початок, доречі з боку влади зовсім безглуздий та непослідовний. Перш ніж зачіпати податки чи не доцільно було впорядкувати систему їх адміністрування, навести там хоча б частковий порядок: адже чи не найголовніший аргумент ухиляння від сплати податків - А куди вони йдуть, як використовуються? Ми усі знаємо відповідь на це питання і новий кодекс не знімає, а скоріш загострює це питання, збільшуючи повноваження податкових органів за умови небувалого "зростання" довіри до судової гілки влади. Можливо сам по собі кодекс не такий вже й поганий, однак він має діяти тут і сьогодні, а от тут вже питання про кількість відірваних від Землі космонавтів у нашій владі... Далі справді буде... Міцніше тримайтеся за землю...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую