ye-logo.v1.2

У Кам’янця-Подільського з’явився інвестиційний паспорт двома мовами

Економіка 1389
Кам'янець-Подільський входить до ТОП-5 найкрасивіших міст України
Кам'янець-Подільський входить до ТОП-5 найкрасивіших міст України. Фото: kam-pod.gov.ua

Він містить відомості, що дають інвестору уявлення про інвестиційний клімат міста.

Рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» визначило основні показники інвестиційної привабливості Кам’янця-Подільського. Місто отримало свій інвестиційний паспорт, виданий двома мовами – українською та англійською.

Як повідомляють у міській раді, паспорт містить основні показники соціально-економічного розвитку, а також інші відомості про Кам’янець, що дають інвестору уявлення про інвестиційний клімат міста та його можливості.

«Зокрема, фахівці «IBI-Рейтинг» зазначили, що Кам’янець-Подільський входить до ТОП-5 найкрасивіших міст України, ТОП-3 за кількістю пам’яток архітектури, ТОП-7 природних чудес України, займає 14-те місце серед найбільших культурних міст держави, 26-те – серед найкращих міст для життя і є одним із найбільш екологічно безпечних міст країни. Таким чином рейтингове агентство визначило, що Кам’янець має «достатню інвестиційну привабливість», - зазначили в прес-службі міськради.

Інвестиційний паспорт вручили міському голові Михайлу Сімашкевичу під час проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму. Із його детальним змістом паспорта вже незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую