ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

На Хмельниччині імпорт збільшився майже на третину

Економіка 1254
Міжнародна торгівля на Хмельниччині розвивається дедалі активніше
Міжнародна торгівля на Хмельниччині розвивається дедалі активніше. Фото: infoindustria.com.ua

Основним торговим партнером при імпорті цьогоріч залишається Росія.

Підприємці Хмельниччини продовжує нарощувати обсяги торгових операцій зі своїми закордонними партнерами. Як повідомляють у фіскальній службі області, свідченням цього є те, що протягом січня-листопада митниця ДФС оформила понад 36,1 тисячі митних декларацій, а це майже на третину від минулого року.

«15,1 тисячі декларацій були експортними, 14,4 – імпортними, решта – іншими. Примітно, що експорт порівняно з минулим роком зріс у півтора рази, імпорт – майже на третину. Проте різниця між експортними та імпортними операціями все ще залишається від’ємною, хоч і скоротилася на 169 мільйонів гривень. Основними торговими партнерами при імпорті цьогоріч залишаються Росія, Польща, Швейцарія та Німеччина», - розповідають фіскальники.

Додають, що з Росії, упродовж року завозилися твели для Хмельницької АЕС, насоси для рідин, алюмінієвий порошок, аміак, санітарно-технічні вироби. Польща постачає області вугілля та запчастини, Швейцарія – трактори, сільськогосподарські та спеціальні транспортні засоби, полімери етилену, насіння тощо, Німеччина – також переважно запчастини та сільгосптехніку.

 Читайте також: У 2017 році Хмельниччина збільшила експорт продукції в півтора рази

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую