ye-logo.v1.2

У тих сферах на Хмельниччині, де була найвища середня зарплата, вона почала знижуватися

Економіка 2891
Номінальна середня зарплата в області в квітні була на 17,5% нижчою, ніж у середньому по Україні
Номінальна середня зарплата в області в квітні була на 17,5% нижчою, ніж у середньому по Україні. Фото: fakty.ictv.ua

Управління статистики оприлюднило середню номінальну заробітну плату за квітень.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у квітні становила 6 тисяч 998 гривень. Такі дані навели в обласному управлінні статистки.

Вище середнього рівня по області в квітні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9 771 грн.), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (9 544 грн.), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9 529 грн.), промисловості (7 959 грн.), транспорту, складського господарства, поштової та кур`єрської діяльності (7 005 грн.). Цікаво, що в березні у деяких цих сферах  середня зарплата була більшою. Так, у сферах фінансової та страхової діяльності зарплата була 9 817 гривень, а промисловості - 8 682 гривні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (10 789 гривні, тоді як в березні було 14 084 гривень) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 49,9–67,5% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні порівняно з березнем збільшилась на 1%.

Вчасно не отримали заробітну плату 169 працівників економічно активних підприємств (у березні таких працівників було 135) . Кожному з них не виплачено в середньому по 5 538 гривень.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 травня становила 7,2 мільйони гривень, або 0,5% фонду оплати праці, нарахованого за квітень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую