ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У Хмельницькому визначилися з датою проведення Форуму економічного розвитку

Олександр НІКІТІН Економіка 2011
В якому приміщенні пройде другий Форум економічного розвитку Хмельницького - поки невідомо. Але не в театрі Старицького
В якому приміщенні пройде другий Форум економічного розвитку Хмельницького - поки невідомо. Але не в театрі Старицького. Фото: з архіву

Цього року зосередяться на дискусійних панелях.

Форум економічного розвитку Хмельницького, який торік провели вперше наприкінці квітня, цього року відбудеться напередодні Дня міста – 28 вересня.

У міській раді кажуть, що обрали передсвятковий день через те, що до Хмельницького якраз приїдуть іноземні делегації, міські голови інших міст, представники міст-побратимів.

Якщо перший Форум економічного розвитку проходив у форматі ТЕD-конференції та дискусійних панелей, то цього року основний акцент зосередять на дискусійних панелях. Їх буде чотири: сучасні інструменти ефективного управління, Хмельницький як туристично-логістичний центр, енергоефективні рішення для бізнесу та ІТ-сектор. Щодо спікерів, то поки організатори імен не називають, однак стверджують, що це будуть висококваліфіковані та відомі лектори. Не кажуть і про місце проведення форуму, проте це точно не буде театр імені Старицького, як у 2017 році.

Нагадаємо, минулого року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин презентував 10 проектів, які заплановано втілити у Хмельницькому. Минуло більше року, і… «Оскільки проекти, які озвучив на форумі міський голова, мають стратегічний характер, їх виконання триватиме роками, - каже заступник мера Володимир Гончарук. - Та вже зараз по кожному з них маємо конкретні результати. Так, зокрема створено комунальну установу «Агенція розвитку Хмельницького», яка за нетривалий період має чимало успішних проектів. Щодо концепції «Розумне довкілля», то нам вдалося виконати кілька пунктів: на сміттєзвалищі діє установка з видобутку звалищного газу, встановлено два підземних контейнери, до кінця року плануємо ще стільки ж, запущено проект збору небезпечних відходів - екобус. Наразі розробляється техніко-економічне обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу та документація щодо реконструкції полігону. Ще один масштабний проект - індустріальний парк запущено у роботу, наразі відведено земельну ділянку та ведемо перемовини з потенційними учасниками. Щодо відновлення «Аеропорту Хмельницький», то налагоджено комунікацію з обласною владою, аби спільно працювати над концепцією реконструкції та запуску міжнародного аеропорту. Важливі кроки пророблено у напрямі розвитку міста як логістичного центру. Передбачається будівництво інноваційного сортувального терміналу компанії «Нова пошта». Також, зазначу, що наше бачення деяких проектів за півтора роки змінилося».
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую