ye-logo.v1.2
21 Січня, 2019

У Хмельницькому визначилися з датою проведення Форуму економічного розвитку

Олександр НІКІТІН Економіка 1384
В якому приміщенні пройде другий Форум економічного розвитку Хмельницького - поки невідомо. Але не в театрі Старицького
В якому приміщенні пройде другий Форум економічного розвитку Хмельницького - поки невідомо. Але не в театрі Старицького. Фото: з архіву

Цього року зосередяться на дискусійних панелях.

Форум економічного розвитку Хмельницького, який торік провели вперше наприкінці квітня, цього року відбудеться напередодні Дня міста – 28 вересня.

У міській раді кажуть, що обрали передсвятковий день через те, що до Хмельницького якраз приїдуть іноземні делегації, міські голови інших міст, представники міст-побратимів.

Якщо перший Форум економічного розвитку проходив у форматі ТЕD-конференції та дискусійних панелей, то цього року основний акцент зосередять на дискусійних панелях. Їх буде чотири: сучасні інструменти ефективного управління, Хмельницький як туристично-логістичний центр, енергоефективні рішення для бізнесу та ІТ-сектор. Щодо спікерів, то поки організатори імен не називають, однак стверджують, що це будуть висококваліфіковані та відомі лектори. Не кажуть і про місце проведення форуму, проте це точно не буде театр імені Старицького, як у 2017 році.

Нагадаємо, минулого року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин презентував 10 проектів, які заплановано втілити у Хмельницькому. Минуло більше року, і… «Оскільки проекти, які озвучив на форумі міський голова, мають стратегічний характер, їх виконання триватиме роками, - каже заступник мера Володимир Гончарук. - Та вже зараз по кожному з них маємо конкретні результати. Так, зокрема створено комунальну установу «Агенція розвитку Хмельницького», яка за нетривалий період має чимало успішних проектів. Щодо концепції «Розумне довкілля», то нам вдалося виконати кілька пунктів: на сміттєзвалищі діє установка з видобутку звалищного газу, встановлено два підземних контейнери, до кінця року плануємо ще стільки ж, запущено проект збору небезпечних відходів - екобус. Наразі розробляється техніко-економічне обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу та документація щодо реконструкції полігону. Ще один масштабний проект - індустріальний парк запущено у роботу, наразі відведено земельну ділянку та ведемо перемовини з потенційними учасниками. Щодо відновлення «Аеропорту Хмельницький», то налагоджено комунікацію з обласною владою, аби спільно працювати над концепцією реконструкції та запуску міжнародного аеропорту. Важливі кроки пророблено у напрямі розвитку міста як логістичного центру. Передбачається будівництво інноваційного сортувального терміналу компанії «Нова пошта». Також, зазначу, що наше бачення деяких проектів за півтора роки змінилося».
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео