ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Держпідприємству заборонили займатися встановлюванням газових лічильників

Економіка 2438

Фахівцями управління Держгірпромнагляду по Хмельницькій області за матеріалами перевірки державного підприємства «Новатор» заборонено йому встановлювати газові лічильники.

Зокрема, за повідомленням прес-служби управління Держгірпромнагляду по Хмельницькій області, на установлення побутових газових лічильників у газифікованих квартирах та житлових будинках підприємством не представлені ескізи, складені спеціалізованими підприємствами газового господарства. Встановлено, що за результатом контрольного опресовування, яке проводиться після встановлення газового лічильника, не складається акт і не робитися запис в нарядах-допусках на виконання газонебезпечних робіт. В самих нарядах-допусках не вказується характер роботи, основні заходи безпеки, інструкції.

Працівники, які виконують роботи підвищеної небезпеки не проходять щорічне спеціальне навчання і перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці. До ряду інструкцій не включені пункти щодо характеристики робіт, вимог безпеки до технологічного процесу, виробничого обладнання, інструментів і пристроїв, що застосовуються при виконанні відповідних робіт, а також вимог безпеки, що містяться в експлуатаційній та ремонтній документації і в технологічному регламенті. Також, не зазначено про виявлення небезпечних і шкідливих виробничих факторів, характерних для професії, аналізу обставин та причин найбільш ймовірних аварійних ситуацій, нещасних випадків та професійних захворювань, характерних для даного виду робіт.

За результатами перевірки відсторонено від виконання обов’язків працівників, які не пройшли щорічне позачергове та спеціальне навчання За ігнорування вимог безпеки двох посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую