ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ірландський сад, дах для тварин і риби – у Славуті визначили проекти, які фінансуватимуть із бюджету

Економіка 2106
У 2019 році в Славуті реалізують сім проектів за кошти громадського бюджету
У 2019 році в Славуті реалізують сім проектів за кошти громадського бюджету. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Перелік проектів затвердили на сесії міської ради.

На 2019 рік із бюджету міста Славути на місцеву ініціативу «Громадський бюджет» виділяють понад 600 тисяч гривень. За ці кошти, як повідомляє сайт міської ради, планують реалізувати сім проектів. До прикладу, за 80 тисяч гривень придбають мальок, яким зариблять річку Утка. Також планують, в подальшому її почистки від водоростей і намулу.

Стільки ж, 80 тисяч гривень, планують виділити для… створення ірландського саду, як однієї з туристичних візитівок Славути. Не обділили увагою і чотирилапих друзів – за 80 тисяч гривень тут придбають покриття для вольєрів міського притулку.

Також в рамках громадського бюджету, за 80 тисяч гривень встановлять спортивні та ігрові споруди для дітей та дорослих, а за 41 тисячу гривень ще установлять додаткові споруди на дитячому майданчику «Дружба» по провулку Шевченка.

Ще два проекти стосуються школи. За майже 160 тисяч гривень встановлять сучасний паркан в одній із шкіл міста, а в іншій – зроблять капітальний ремонт за 80 тисяч гривень.

Загалом, із двадцяти проектів, які подавали жителі міста на фінансування із бюджету, лише 13 допустили до голосування. Решта, повідомляють у Славутській міській раді, не відповідали вимогам, заявленим в умовах відбору проектів.

Громадський бюджет у Славуті із 2016 року. За цей час уже реалізовано 34 проекти.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую