ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

На Хмельниччині планують ввести в експлуатацію 36 СЕС – Порошенко

Економіка 4304 1
Загальна потужність СЕС, які планують ввести в експлуатацію, складе 370 МВт
Загальна потужність СЕС, які планують ввести в експлуатацію, складе 370 МВт. Фото: ukranews.com

Це стане ще одним кроком до енергетичної незалежності.

Протягом 2019-2020 років на Хмельниччині планують ввести в експлуатацію 36 сонячних електростанцій. Про це сьогодні, 20 березня, під час під час засідання Ради регіонального розвитку Хмельницької області заявив Президент Петро Порошенко. Нагадаємо, Глава держави нині перебуває з робочим візитом на Хмельниччині.

Загальна потужність СЕС, які планують ввести в експлуатацію, складе 370 МВт. «Завдяки інвестиціям в 350 мільйонів доларів планується введення 36-ти сонячних електростанцій», - зазначив Президент. І наголосив, що це стане ще одним кроком до енергетичної незалежності.

Порошенко також нагадав, що нині на Хмельниччині працює 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 55 МВт. А в Кам’янці-Подільському за кошти Світового банку відкрито першу в Україні, третю в Європі та п’яту в світі новітню біотеплоелектростанцію потужністю 45 МВт.

Як сайт «Є» повідомляв раніше, сьогодні також відвідав Старокостянтинів, де взяв участь у випробовуванні новітніх безпілотників та передав військову техніку ЗСУ.

 

Коментарі:

Alexander Bell 11.04.2019 12:06

Це, звісно, непогано, але потрібно зменшити субсидіювання потужних мегаватних станцій. Доречніше людям допомагати і відкрити кредитні лінії для домашніх prel.prom.ua станцій. Оце шлях до енергонезалежності.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую