ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

У Хмельницькому на аукціоні продадуть право на оренду земельних ділянок

Економіка 2150
У Хмельницькому на аукціоні продадуть право на оренду 8 земельних ділянок
У Хмельницькому на аукціоні продадуть право на оренду 8 земельних ділянок. Фото: map.land.gov.ua

Всього вісім лотів.

Вже через місяць, 21 червня, з-під молотка підуть вісім земельних ділянок, право на оренду яких Хмельницька міська рада виставила на аукціон. Якщо на всі лоти будуть бажаючі, то міський бюджет поповниться щонайменше на понад 1,8 мільйони гривень.

Найдорожчим правом на оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення є на те, що розташоване проїзді Козловського, 6/1. За те, щоб взяти там 2,24 гектари землі в оренду на три роки, необхідно буде заплатити щонайменше 570 тисяч гривень. Якщо бути точними, то стартовий розмір річної орендної плати становить на аукціоні стартуватиме з ціни 475 тисяч 274,64 гривні без ПДВ. Цю ділянку віддадуть в оренду під будівництво об’єкту комерційного призначення (автотехобслуговування, оптова торгівля та складське господарство, роздрібна торгівля та комерційні послуги, ринкова інфраструктура, дослідження та розробки).

Під таке ж цільове призначення міська влада готова віддати в оренду 0,72 гектари на провулку Геологів, 8/1. Стартовий розмір річної орендної плати – 153 тисячі 233,6 гривні без ПДВ, або майже 184 тисячі з податком на додану вартість.
А ось оренда гектару землі на Тернопільській,17/1-К під будівництво об’єкту комунального та виробничого призначення орендарю може обійтися у майже 280 тисяч гривень. Звісно, за умови, що ніхто з інших учасників не запропонує більше.

Примітно, що ціна продажу лота не є орендною платою за перший рік оренди земельної ділянки. А ось розмір орендної плати за земельні, які будуть передані в оренду за результатами земельних торгів, не може переглядатися у бік зменшення.

Та чи знайдуться охочі на всі вісім земельних ділянок, перелік яких опублікований на сайті Хмельницької міської ради, стане відомо вже 21 червня, коли пройде аукціон.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую