ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Скільки коштуватиме газ для жителів Хмельниччини у червні

Економіка 10610
У червні, порівняно з травнем, роздрібні ціни зросли на 4,5-4,9% в залежності від регіону
У червні, порівняно з травнем, роздрібні ціни зросли на 4,5-4,9% в залежності від регіону. Фото: з архіву

«Блакитне паливо» зросте в ціні.

У червні НАК «Нафтогаз України» відпускатиме газзбутам природний газ для потреб населення за єдиною ціною 6 тисяч 299 гривень за тисячу кубічних метрів (без ПДВ).

«Оптова ціна газу, за якою «Нафтогаз» здійснює продаж газу для потреб побутових споживачів, із 1 травня становитиме 5 тисяч 990 гривень за тисячу кубометрів. При цьому кінцева вартість газу мала б становити 8 тисяч 247 гривень за тисячу кубометрів (враховується націнка постачальника, ціна послуги з транспортування та вартість з розподілу газу). Однак, кінцева вартість блакитного палива у платіжках буде різною на всій території України. Така різниця обумовлена рішенням НКРЕКП щодо запровадження для дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України» АТ «Укртрансгаз» тарифу на транспортування газу, виходячи із замовленої потужності. Він передбачає, що споживачі газу сплачуватимуть за послуги з транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (фактично абонплату) у розмірі 157,19 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ). Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України», – розповів керівник «Хмельницькгаз збут» Андрій Левицький.

Так, у червні, порівняно з травнем, роздрібні ціни зросли на 4,5-4,9% в залежності від регіону.

«В червні ціна газу для жителів Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) буде 7 гривень 73 копійки. Щодо шепетівчан, то вартість газу для них становитиме у червні – 7 гривень 57 копійок», - розповів Андрій Левицький.

Додає, що вартість «блакитного палива» у липні ще не відома. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую