ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

За продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім понад 30 підприємців позбавили ліцензій

Економіка 1929
Продаж алкоголю особам, які не досягли 18 років, що автоматично тягне за собою анулювання ліцензії
Продаж алкоголю особам, які не досягли 18 років, що автоматично тягне за собою анулювання ліцензії. Фото: ілюстративне mamaybebe.xyz

Також серед порушень – торгівля підакцизним товаром взагалі без ліцензій.

Цього року надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів до бюджетів громад Хмельницької області склали понад 50 мільйонів гривень.

«Фіскали за результатами проведених контрольно-перевірочних заходів задокументували 255 порушень, відповідальність за які передбачена статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»», - йдеться у повідомленні

Зокрема, на території області зафіксовано 27 фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та/чи тютюновими виробами на суму понад 8 мільйонів гривень.

У відомстві додають, також зафіксовано 31 випадок реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, що автоматично тягне за собою анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую