ye-logo.v1.2

Хмельницькі антимонопольники вдруге оштрафували одеські фірми

Економіка 1209
Дві одеські фірми спотворили результати торгів ще в 2017 році
Дві одеські фірми спотворили результати торгів ще в 2017 році. Фото: скрін із prozorro.gov.ua

Крім цього, їм заборонили брати участь у тендерах.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало одеські ТОВ «НТЦ Екотехніка» та ПП «Екоспецприлад» загалом на 62 тисячі гривень. Причина - за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

За повідомленням АМКУ, відділення встановило, що ці суб’єкти в 2017 році узгодили дії під час проведення ДП «НАЕК «Енергоатом» в особі ВП «Хмельницька АЕС» процедури відкритих торгів із закупівлі реле. Переможцем відкритих торгів стало ПП «Екоспецприлад» з ціновою пропозицією 172 400 гривень.

«Учасники діяли синхронно, свої тендерні пропозиції подали з одного авторизованого електронного майданчика та завантажили їх з використанням однієї IP-адреси. Додані до тендерних пропозицій додаткові документи схожі за стилем оформлення та текстом. Між суб’єктами господарювання існували господарські відносини», - йдеться в повідомленні пресслужби обласного відділення АМКУ.

До речі, 22 березня 2019 року ці фірми вже господарювання були оштрафовані на 34 тисячі гривень за те, що узгодили свої дії під час проведення Хмельницькою атомною тендеру з закупівлі запасних частин до системи газового аналізу водню.

Отож, крім штрафів, ПП «Екоспецприлад» та ТОВ «НТЦ Екотехніка» заборонили брати участь у державних закупівлях.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую