ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Вартість газу у вересні: платитимемо менше

Економіка 7347
Загалом з квітня цього року ціна на газ знизилася майже на 28%
Загалом з квітня цього року ціна на газ знизилася майже на 28%. Фото: з архіву

Ціна блакитного палива для потреб населення у платіжках за вересень знизиться.

НАК «Нафтогаз України» розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших пільгових споживачів на вересень.

Відтак, вартість блакитного палива, за якою Нафтогаз продає його у вересні газзбутам, визначена на рівні 4 493,64 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ і транспортних витрат). Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що роздрібні ціни на природний газ для населення в регіонах також знизилися, але продовжують відрізнятися і залежати від тарифу на розподіл, який встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, і від націнки, яку встановлює кожен газзбут самостійно.

«Відтак, для жителів Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) вартість газу у вересні становитиме 6 гривень 43 копійки за кубометр. В серпні ціна блакитного палива становила 6 гривень 62 копійки за кубометр. Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість газу становитиме у вересні – 6 гривень 26 копійок за кубометр», - повідомили у прес-службі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Загалом з квітня цього року ціна, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів (ПСО), знизилася майже на 28%.

Читайте також:  Газовики пояснили, як подоляни можуть купити блакитне паливо «за літньою ціною»

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую