ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини

Економіка 6261
Фото: ілюстративне telegraf.com.ua

Найвища середня зарплата минулого місяця знову була у фінансистів і страховиків.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у серпні цього року становила 8 617гривень. Як інформують у Головному управлінні статистики області, це в 2,1 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4 173 гривень).

Порівняно з липнем цього року, розмір середньої номінальної зарплати у жителів Хмельниччині зменшився на 5%. Однак за останні 12 місяців зарплата збільшилася на 17,2%.

«Вище середнього рівня по області у липні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 13 977гривень, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 13 700 гривень, промисловості – 10 655 гривень, сільського, лісового та рибного господарства – 9 381 гривень і працівників сфери транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – 8 841 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 15 857гривень.

Читайте також: Яку зарплату нарахували нардепам від Хмельниччини.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую