ye-logo.v1.2

Хмельницькі антимонопольники оштрафували дві київські компанії

Економіка 1335
Обидві компанії оштрафували на 66 тисяч гривень
Обидві компанії оштрафували на 66 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Тепер підприємці не зможуть брати участь у державних закупівлях впродовж трьох років

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало столичне товариство з обмеженою відповідальністю «Автокомп Сервіс ЛТД» і фізичну особу-підприємця Ритікова М. С. Причиною стало узгодження їх дій, шляхом спотворення результатів відкритих торгів.

За інформацією пресслужби обласного відділення Антимонопольного комітету України, обидві компанії у 2017 році узгодили дії під час проведення Хмельницькою атомною електростанцією відкритих торгів зі закупівлі послуг з ремонту і технічного обслуговування автомобілів. Тоді переможцем тендеру стало ТОВ «Автокомп Сервіс ЛТД».

«Учасники в один день розмістили свої пропозиції на електронному сайті публічних закупівель зі спільного електронного майданчика. Вони використовували одну IP-адресу для завантаження документів та для входження до електронних поштових скриньок і електронного кабінету. Їх тендерні пропозиції були однакові за змістом та оформленням документів. Впродовж трьох етапів аукціону підприємці не здійснювали пониження ціни, а залишили незмінною первинну пропозицію. Між учасниками процедури закупівлі існували спільні господарські відносини», — зазначають у Хмельницькому обласному Антимонопольному комітеті України.

Таким чином через узгоджену поведінку столичні підприємці, результат проведених замовником торгів став спотвореним. Це порушило право ХАЕС на отримання найбільш ефективного результату.

У результаті обласний Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «Автокомп Сервіс ЛТД» і ФОП Ритікова М. С. на 66 тисяч гривень. Крім того, їм заборонили брати участь у державних закупівлях впродовж трьох років.

Читайте також: Комунальники Старокостянтинова купили пальне за завищеною ціною — прокуратура

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую